Vilnius – nuostabus miestas

0
807

Nulindau šiandien į Nerį ties Vilnelės įtekėjimu. Hm.. Smagu buvo. Pasimėčiau, pabraidžiojau, pastebinau vilniečius ir tiek. Įdomi vietelė tokia. Manau, verta ten ilgiau patupėti, ypač ties žemiau esančia duobe. Einant žemyn tai geros vietos taip pat. Rodos, teka ta Neris sukaustyta krantinių, tačiau yra duobių, žvirgždėtų seklumų, skardukų. Tikrai įdomi upė. Reikia tik daugiau žvejoti, ką nuoširdžiai daro gauja spiningautojų. Ypač rudenį. O mes, muselininkai, lekiam kažkur išdegę agkis, nors lašišos išeidinėja viena po kitos pačiame Vilniaus centre.

Jau ne kartą teko įsitikinti, kad gyvename nuostabiame mieste, kur gali ir lašišą, ir upėtakį, šlakį ar kiršlį sugauti… Tad žvejokime dažniau. Dar būtų jėga štabelį ar kabakėlį mažą žvejams turėti kur nors krantinėje, kad berišant muses išėjimus skaičiuoti.

Aišku, besivoliojantys švirkštai (radau tik vieną), buteliai (dar nuo naujųjų sutikimo), šiukšlės nepuošia nieko… Bet realiai žmonės nelabai suvokia, kad mieste upė yra. Visi kažkur lekia, skuba, niekas nieko nemato. Tad ir šlamštą mesti širdies neskauda…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.