Ščiupakabros

0
910

Ir vėl ruduo. Vėl prasidėjo lydekų gaudymo sezonas. Kartu ir lašišų nerštas. Taigi šį kartą bandėme viską suderinti iškeliaudami penktadienį vakare prie upės ir jos intako. Išvažiavome jau vakare, tad miške buvome jau sutemus, beliko tik prie lauželio pasėsėti, pakalbėti apie keliones, lašišas ir gyvenimą. Ryte primiausiai keliavome prie intako, kur tikėjomės ką nors gero ir gražaus pamatyti, tačiau nepasisekė. Ilgai negaišdami aukščiau jo, kur žvejoti leidžiama, ėmėm vilioti lydekas. Turiu pasakyti, kad labai nustebino vandens lygis – be gal o žemas. Tokios upės dar neteko matyti.

Žvejojom tryse: aš museline, Gedas ir Kazys spiningais. Gegas gaudė man pirmą kartą matoma technika – alia alabama jig. Mėtė guminumus visai be jokio svorio ir jie žaidė net geriau nei musės. Sugavo dvi lydekas. Kaziui, kuris gaudė įprastais spiningo masalais, sėkmė nenusišypsojo. Aš sugavau vieną lydeką ir dar viena labai gražiai kibo, bet nepakirtau. Daugiau jos nebemačiau.

Vakare nulėkėm į Žemupį, kur Paulius filmavo porelę lašišų. Apie tai kitame įraše.

DSC_1337 copy

DSC_1344 copy

DSC_1355 copy

Čia filmuota medžiaga kelių mano lydekinių musių žaidimo. Hm, tas pvadys metalinis man kažkaip visai nepatinka. Reiks jį keisti kažkuo kitu. Tačiau žaidžia neblogai, reikia kažkaip dar labiau jas išbalansuoti, kad į šonus kiek daugiau judėtų.

DSC_1373 copy

O čia pats musės rišimas. Tada su Paulium ir Mantu išlandžiojom Nemuno pakrantes, bet taip nieko ir nepagavom. Dabar reikalai visai kitokie :)))

piKe fly from museline.lt on Vimeo.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.