Kaip jau minėjom, mintys sukasi apie kitą sezoną. Reikia kabliukų, kaime auga gaidžiai, fazanai ir kalakutai… Reiks įsigyti kelis mėlynuosius ausytuosius ir porelę deimantinių fazanų. Pataruosius jau pernai tuėjome, tik kažkodėl jie susirgo ir numiro. Išliko auskinių porelė, kurie atvedė septynis fazaniukus, iš kurių penki patinai. Kitais metais aukščiausios kokybės auksinio fazano plunksnų perteklius bus!!

Prieš savaitėlę nukirsdino patiną kalakutą. Jie buvo du ir pavasarį net patelę turėjo, bet kažkaip taip jau gavosi, kad patelę jie užkankino. Dabar buvo nupirtka kita patelė, o vienam kalakutui teko atsisveikinti su galva. Ir plunksnom, žinoma. Tik man va pasisekė kelias nugvelbti. Superinis daiktas. Reiks kelias nudažyti, kelias pasilikti tokias, kokios yra. Greitu metu pasidalinsim ir musių rišimo instrukcijom 🙂

Be galvos

Indėnų vadas

Uj kokia gera plunksna

Aktas

Pffffff

Kanapių krūmas

Smurtas

Kraujas

Isterikai

DOF

DSC_4835 copy

2 COMMENTS

    • Labas. Na, jei pavienes, tai niekaip neapdirbu, išskyrys plovimą, džiovinimą, lyginimą, garinimą ir panašiai.. Šiaip kokybė ir forma plunksnų dažniausiai būna visiškai tobula, lyg nusloikinus.. Jei skalpas ar visa išklotinė, tuomet reikia formalino tirpale pamirkyti.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.