Na va ir paskutinė musė iš Frances serijos. Žinau, kad gal kiek nuobodoka tema ir savotiškai per daug nišinė, bet esu tikras, kad bua tokių, kuriems pravers patarimai. Be to, atvirai pasidalinu labai efektyviomis musėmis. Man kartais atrodo keista, kai yra slepiamos musės, nes vien jos neužtenka. Daug ką lemia ir mokėjimas ta muse naudotis.

Vis dėlto, ši mažutė musė yra nuostabi! Su visais šeriais ji siekia apie 3-4 cm, bet kūnas su metaliniu konusu yra iki 7 mm ilgio. Tokį variantą išbandžiau tik šiemet ir jis puikiai pasiteisino. Prabedimas buvo paprastas: metimas 90 laipsnių kampu ir greitas pravedimas surinkinėjant valą aštuoniuke. Šioje musėje yra kažkas ypatingo, nes žuvis ją ragauja labai noriai ir reakcija seka iškart po praėijimo su įprastu šlapiaku. Šiemet užkibo dvi žuvys būtent at tokios musės.

Musė rišama ant FITS sistemos, nes vamzdeliai plonesni. M dyžio vamzdelis atpjaunamas apie 7 mm, kūnas apie 3-4 mm. Visa kita rišama iš esmės taip pat kaip ir prieš tai aprašytose musėse. Tik čia fazaną įrišau pirmiausiai. Ir akuotas rišamas paskutinis – tai pats lengviausias musės variantas. Lygiai taip pat galima rišti ir didesnius variantus.

Tai tokia va buvo trumpa Frances apžvalga. Tikiu, kad bent jau bienam nupušėliui pravertė. Aš pats esu dėkingas Arūnui Jasioniui, kuris kažkada padovanojo musę. Ir pakeitę mąstymą apie lašišų žūklę. Tikiuosi, pavyks dar kada kartu pažvejot.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.