That was early morning. Our camp was near a big river turn where was a place full of monster pike! They where looking more like crocodiles, not fish anymore. We where hoping to catch some specimen, but our efforts were fruitless. After about forty minutes I decide to change the fly and   the yellow one with some white accents and black back looks the best choice. The first cast far into the spot where fast current meets the slow one, and the fly was attacked near the surface. The fight began…

This and many other events showed us that changing of flies is a must if you want to catch passive fish. That’s why you should have a good variety of different flies.

 

 

 

Tai buvo rytinė žūklė. Apsistojome visai šalia didelio upės vingio, kur buvo duobė. Ir ne šiaip sau duobė, o beveik krokodilais virtusių lydekų irštva. Kėlėmės anksti, kad galėtume kuo ilgiau žvejoti. Nors tikėjomės labai daug, bet pirmas geras keturiasdešimt minučių tuščiai mojavome ir šalome. Ką gi, metas keisti musę. Kažkaip akis užkliuvo už geltonos musės su keliais baltais akcentais ir juoda nugarėle. Metimas tolimas, bandant pataikyti į ramios ir greitos srovių sankirtą. Musei nespėjus nė dorai nuskęsti, ši pradingsta milžiniškuose nasruose. Adrenalinas per ausis veržiasi.. Va tai yra tikra žūklė!

Štai taip va paprasčiausias masalo pakeitimas dažnai duoda gerų rezultatų. Ne kartą tai pasiteisino, tad lydekinių musių reikia turėti daug ir įvairių.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.