Jei gerai pamenu, pernai visiškai nepavyko pažvejoti strymeriais. Nors gal ir pavyko, bet nieko rimto nebuvo, o ir rezultatai prasti buvo. Šiemet gi šiek tiek kitaip yra. Jau tris kartus prie upės pavyko pabuvoti ir ne vienas upėtakiukas susiviliojo paskanauti didelių musių. Sakau “-iukas”, nes užkibusios žuvys tebuvo vaikų darželis, net fotografuoti ranka nekilo. Bet geriausias efektas tas, kad grįžo įkvėpimas rišti strymerius. Per pora vakarų sunarpliojau pilną dėžutę, kuri jau gerus metus gulėjo visiškai tuščia. Sukurpiau net trumpą filmuką, kurių, tikiuosi, ateityje bus gerokai daugiau. Nors realiai dabar galima rasti daugybę informacijos interneto platybėse. Užtenka aplankyti youtube.com ar globalflyfisher.com ir užteks idėjų geram dešimtmečiui. Tačiau sava dėžutė yra sava dėžutė. Pakeičiau kelias senas geras ir mylimas muses, kai ką patobulinau, kai ką sujungiau.

SENAS GERAS GAURUOTAS PEDERASTAS

Taip Woolly Buggerį vadina DeadDrift’o chebra. Geras ir tinkamas pavadinimas. Nors nežinau kiek pederastiškume yra tiesios, tačiau gauruotumas yra svarbus aspektas. Šį krtą patobulinau seną ir žiauriai gerą musę. Velniai žino kiek žuvų sugauta ant jo per visus mano praktikos metus, bet kokia pusė centnerio tikrai susidarys. Šį kartą kūną vyniojau iš juodo zuikio šerių, sumaišytų su blizgučiu, o raibinimui papildomai panaudojau blizgią juostelę. Man labai patinka gautas efektas, suteikiantis šiek tiek daugiau gyvybės.

_MG_9239

AKA BOW RIVER BUGGER

Kažkada skaičiau globalflyfisheryje straipsnį apie juos. Net bandžiau surišti, tačiau niekada taip nepavyko sunarplioti nieko įdomaus. Tačiau šią žiemą prisiminiau, kad Ernestas rišo viename filmuke būtent šią musę ir ji man labai patiko. Tad nieko nelaukdamas prinarpliojau gerą krūvelę ir jau pirmoje žūklėje sugavau du margiukus. Smaguma. Kas įdomiausia, tai mudlerio galva už savęs sukuria nedidelę srovelę, kuri suteikia judesio uodegai. Ir akuotas būna pilnesnis. Tikrai verta dėmesio musė. Kas gali būti geriau nei du geriausi strymeriai sujungti į vieną?

Wooly muddler sausio 1 from museline.lt on Vimeo.

_MG_9235

KAIP NETIKĖTA

Taip Justas pakomentavo mano atsakymą, kai paklausė ant ko kimba.. Nieko keisto. Neturiu nė ko pridurti. Geriausia musė ever. Čia seniai sukurptas steponas po stepono.

_MG_9244

ZOKERIS. SU AKIM

Yra kas deda akis ir ant mudlerių. Nežinau, nežinau.. Akytėm nelabai tikiu. Bet faktas tas, kad jos suteikia musei charakterį. Rodos, kažkoks kailio skutelis and geležiuko, o tik uždėk akytes ir viskas pasikeičia. Lyg burtininko lazdele mostelėjus musė atgyja. Gal dėl to tiek daug jų prinarpliojau – dabar užima pusę dėžutės. Reiks kažką keisti. Nors musė tikrai labai gera. Vandenyje labai gražiai žaidžia. Ir upėtakiams patinka. Nors musės surištos ant 4 nr kabliuko, tačiau mėtyti jas nesunku. Kailio juostelę stengiuosi rišti ne ilgesnę nau kabliukas. Geriausiai viskas matosi filmuke.

_MG_9246

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.