Apie mus

 

 

Hey, world!

dirtyfly.org is a blog about flyfishing and especially flies. We are absolutely crazy about tying flies, fishing and traveling.  So this blog is the way to express ourselves and share that great feeling of flyfishing with the rest of the world. Hope you’ll like it just as we do!

We are from Lithuania, a small country in Eastern Europe, full of gorgeous rivers, forests and meadows. Sure, not all rivers are full of fish, but you can still find some good sized grayling, trout, chub, pike. But the most impressive fish for flyfishermen is majestic Atlantic salmon that comes from Baltic sea into our rivers to spawn. Salmon season is crazy time! So we’ll share with you our journeys through the year of flyfishing and show Lithuania as it is.

Remember, if you are not tying flies for yourself, you can contact us and get them from us. Every single lure is tied with love and attitude so you will not regret it. Moreover, we have tested most of them in our native waters and abroad, and we must say, all of them work perfectly in different conditions. And price is generous two!

If you have any questions, write us at info@dirtyfly.org

You can also check some other blogs that we participate in:

deaddrift.org

flyfishing.lt

P. S. By the way, this site is written in two languages to be interesting for guest from our motherland and abroad.

 

 

Sveiki visi!

Po ilgo laiko pagaliau pribrendo reikalas sukurti savo puslapį. Gali pasirodyti keista, nes lietuviškų puslapių jau yra nemažai, tad kam reikia dar vieno? Juk Lietuvos muselininkus galima suskaičiuoti vos kelis šimtus, nors ir tai gali būti pernelyg drąsus pasakymas. Sukurpėme dirtyfly.org , kaip saviraiškos priemonę, kur atskleisime savo požiūrį , mintis ir idėjas apie muselinę žūklę. Tikimės, kad visa, ką čia talpisnime, bus įdomu tiek ir senam užkietėjusiam muselininkui, tiek ir visiškai žaliam naujokėliui.

Pagrindinis puslapio tikslas – pateikti platų musių katalogą. Visos musės surištos su meile, stengiantis parinkti kokybiškas medžiagas. Bet svarbiausia, kad didžioji dalis musių (ne visos, nes tiesiog ne visada užtenka laiko jas išbandyti) mūsų pačių išbandytos įvairiausiose upėse ir upeliuose, skirtingu metų laiku ir skirtingomis sąlygomis.

Muses stengiamės ir stengsimės fotografuoti kiek įmanoma kokybiškiau ir pateikti įdomiau. Pažadame tobulėti šioje srityje ne tik tam, kad jums būtų įdomu skaityti ir žiūrėti, o ir tam, kad mums patiems labai malonu tai daryti.

Nepamirškite, kad tie, kurie neriša musių ir norėtų jų įsigyti, gali parašyti adresu info@dirtyfly.org. 

Antrasis tikslas – pasidalinti žūklių ir kelionių įspūdžiais. Kol kas esame dar labai nedaug nuveikę, tačiau galvose tik ir kirba mintys, kur nukeliauti, ką padaryti, pagauti. Labai tikimės, kad mūsų reportažai jums patiks!

Tiek ir norėjome pasakyti prisistatydami, visa kita išvysite patys. Ir nepamirškite klausti, rašyti, dalintis ir komentuoti! Mums svarbi jūsų nuomonė!

Kol kas tiek ir iki pasimatymo!

P.S. Puslapį kuriame dviem kalbomis, kad būtų patogu tiek ir kraštiečiams, tiek ir užsienio svečiams.