Blog (Single Entry)

Švediška patirtis lydekoms

09Jul
  • Švediška patirtis lydekoms

Tikriausiai jau kai kurie bus matę ir šiuos filmukus, tačiau man tai buvo didelė naujiena. Nors daug kas lydekoms naudoja muses, rištas ant vamzdelių, tačiau tai, kaip jas pririšti prie valo, nes pagrindinė problema buvo pavadėlis. Su lašišinėm musėm tai viskas aišku, o čia… Tačiau pažiūrėjus šiuos filmukus viskas pasidaro aišku, paprasta ir sistema yra tikrai labai patogi.

Taigi pirmiausiai, trumpas supažindinimas su įrankiais, musėmis ir jų montavimo būdu. Na, retas pas mus gali leisti sau įsigyti tiek meškerių, tačiau nelabai ir verta jų tiek turėti, kai dažniausiai kimba silkutės iki poros kilų… Gal kada nors ir pas mus žūklė bus tokia, bet kol kas sunku įsivaizduoti, kad mūsų ežeruose galima būtų lengvai pagauti didelių lydekų. Tačiau niekas nedraudžia keliauti. Beje, atkreipkit dėmesį į musių dydį – 40 cm!! Nerealu.

Matosi, kad žmogus tikrai mėgsta rišti lydekines muses, nes jos yra gražios, originalios, lengvos ir rezultatyvios. Retai kada gali rasti taip skoningai ir dailiai surištas lydekines muses. O norint surasti mokomąjį filmuką, reikia gerokai panaršyti po interneto platybes.

Čia sistema. Viskas paprasta. Nėra ką daug ir pasakoti, pažiūrėkit ir patys pamatysit. Jei suprantat švedų kalbą, tai būtų šaunu, jei ir mums papasakotumėte, ką jis čia aiškina. Gal yra kokių paslapčių, nors taip ir neatrodo,…

Na ir paskutinis strymeriukas, kuris rišamas kiek kitaip nei visi iki šiol matyti sintetiniai strymeriai. Tokiu neįprastu metodu galima pagaminti labai tikroviškas, turinčius pakankamai tūrio, žuvyčių imitacijas. Uj, reiks prikepti pilną dėžutę tokių musių. Esu tikras, kad tiek kiršliai, tiek upėtakiai, ešeriai, palijos turėtų eit iš proto (kelionėje, žinoma, nors ir pas mus joks save gerbiantis plėšrūnas nepraleistų pro nosį tokio kasnelio).

Comments

  • Laimonas

    Patiko, kaip ritės vediklį sutepė, kad geriau slystų :D Liuks monstramusės

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *